Sillamäe Parimaks Ettevõtjaks 2014 sai OÜ Westaqua-Invest

On lõppenud Sillamäe Linnavalitsuse arenguosakonna poolt korraldatud iga-aastane konkurss "Sillamäe Parim Ettevõtja 2014".

Konkursi korraldati juba kolmandat korda. Esimene oli läbi viidud 2012. Aastal. Selle eesmärgiks on kõigepealt Sillamäe linna parimate ja edukamate ettevõtjate leidmine ja nende tunnustamine. Erinevate auhindadega tunnustatakse ettevõtjaid, kes on loodud kõige rohkem uusi töökohti, on saanud silmapaistvat saavutust või on kõige rohkem investeerinud Sillamäe asuvasse ettevõttesse. Konkursis osalesid kõik Sillamäe ettevõtjad, kelle põhitegevuskohaks on meie linn.

2014. aasta konkurss oli avaldatud 31. oktoobril Sillamäe Linnavalitsuse korraldusega. 23. novembrini võttis arenguosakond taotlusi osalejatest. Osalejaid hinnati nende 2013. aasta majandustegevuse näidikute järgi. Selleks, et teha hindamissüsteemi läbipaistvamaks ja õiglaseks võeti aluseks Äripäeva Virumaa TOP100 nimekirja. Teiste auhindade saajaid valiti nende majandustegevuse aruannetega tutvudes või sisse tulnud taotluste alusel. Eriauhindasid määras konkursi komisjon.

Konkurss tutvustab Sillamäe elanike nende linnas edukaimate ettevõtjatega ja ettevõtluskeskkonna ülevaadet. Samuti see on hea kohtumis- ja vestlemisvõimalus linnavalitsuse ja ettevõtjate vahel, kus arutletakse linna ettevõtluse tulevikust, ettevõtete arenguplaanidest ja perspektiividest.

2014. aasta konkursi parimaks sai OÜ Westaqua-Invest, kes on näidanud väga hea tulemuse ja on Ida-Virumaa parimate kolme ettevõtjate seas. Samuti tunnustati ettevõtet ka sõbralikumate töötingimuste loomise eest.

 

„Sillamäe Parim Ettevõtja 2014" konkursi tulemused:

 

„Sillamäe Parim Ettevõtja 2014"

1. koht – OÜ Westaqua-Invest;

2. koht – Aktsiaselts SILLAMÄE SADAM;

3. koht – EuroChem Terminal Sillamäe Aktsiaselts;

 

Sillamäe Parim Väikeettevõtja 2014"

1. koht – Aktsiaselts RASILL;

1. koht – OÜ ARRIERUM;

1. koht – Osaühing SFINKS KN;

 

„Suurim investeerija ja silmapaistvaim saavutus" – AS Sillamäe-Veevärk;

„Suurim uute töökohtade looja" – Aktsiaselts SILLAMÄE SADAM;

„Töötajasõbralikum ettevõtja" – OÜ Westaqua-Invest;

Eriauhind „Oluline linna koostööpartner" – Molycorp Silmet AS;

Eriauhind „Lastesõbralik ettevõte" – Fresh Wind OÜ.

 

Konkursi autasustamistseremoonia toimus Sillamäe linnavalitsuses 15. jaanuaril

 

 

Konkurss “ Sillamäe Parim Ettevõtja 2014”

Konkurss " Sillamäe Parim Ettevõtja 2014"

Konkursi eesmärgiks on Sillamäe linna arenevate ettevõtete väljaselgitamine ning tunnustamine.

Konkurss toimub Sillamäel neljandat korda ja on iga-aastane traditsiooniline üritus.

Ettevõtteid tunnustatakse kahes alagrupis:

  • töötajate arv 0-9
  • töötajate arv 10 ja enam

Ettevõtteid hinnatakse alljärgnevate näitajate põhjal:

  • investeeringute suurus eurodes 2013.a;
  • töötajate keskmise arvu kasv;
  • 2013. a müügitulu kasv võrreldes 2012.a;
  • müügitulu ühe töötaja kohta 2013.a.

Eraldi tunnustatakse ettevõtteid, kes on Sillamäele loonud enim töökohti, teinud suurimaid investeeringuid ja saavutanud silmapaistvamaid tulemusi.

Ettevõtteid tunnustatakse Sillamäe Linnavalituse poolt korraldataval vastuvõtul 2014. aasta detsembris. Konkursi võtjatele antakse aukirjad ja meened.

Konkursi tingimused ja ankeedi vorm on saadaval Sillamäe Linnavalitsuses ja Sillamäe linna kodulehel www.sillamae.ee . Konkursil osalemiseks tuleb täidetud ankeet esitada Sillamäe Linnavalitsusele aadressil Sillamäe Kesk 27, 40231 või e-kirjaga aadressil anton.makarjev@sillamae.ee hiljemalt 23. novembriks 2014.