Kontaktid

    Aadress: Kesk 27, 40231, Sillamäe                Tööaeg: E-R 8.00 -17.00, lõuna 12.00 -13.00
    Telefon:  +372 39 25 700                                Tööaeg suveperioodil (01.05 - 31.08):

                                                                             E-R 8.00 - 16.30, lõuna 12.00 - 12.30

    E-mail: linnavalitsus@sillamae.ee                Vaata ametnike vastuvõtuaega
    Reg.nr: 75003909
    Arveldusarved:

    Swedbank – EE772200001120046943

    SEB Pank – EE051010552021647003

 

E-arvete esitamine on kohustuslik avaliku sektori  üksustele alates 2019. aasta 1. juulist.

Nimi

Amet

Telefon 

 E-post

Aselinnapeade ja linnavalitsuse liikmete vaheline tööjaotus

Tõnis Kalberg

linnapea

39 25 700

tonis.kalberg@sillamae.ee

Tatjana Ivanova 

aselinnapea

39 25 715

tatjana.ivanova@sillamae.ee

Aleksei Stepanov

aselinnapea

39 25 704

stepanov@sillamae.ee

Andrei Birov

linnavalitsuse liige

 

a.birov@silport.ee

Linnakantselei

Andrei Ionov 

linnasekretär

39 25 703

andrei.ionov@sillamae.ee

Deniss Iškin 

õigusnõunik

39 25 720

iskin@sillamae.ee

Margarita Vassiljeva

andmekaitse- ja asjaajamise peaspetsialist

39 25 700

linnavalitsus@sillamae.ee 

Margarita Maiste

spetsialist

39 25 707

margarita.maiste@sillamae.ee

Sirle Kupts 

volikogu nõunik

39 25 721

kupts@sillamae.ee

Julia Taal

spetsialist

(rahvastikuregistri andmete töötlemine) 

39 25 739

julia.taal@sillamae.ee

Georgi Karpenko 

infotehnoloogia  peaspetsialist

39 25 708

georgy.karpenko@sillamae.ee

 

info- ja turundusspetsialist

 

 

Rahandusosakond

Irina Hristoforova

eelarve peaspetsialist

39 25 716

hristoforova@sillamae.ee

Jelena Kutsenko 

pearaamatupidaja

39 25 717

jelena.kutsenko@sillamae.ee

Linnamajandusosakond

 

osakonna juhataja

 

 

Aleksandr Pahhomov

linnavara spetsialist

39 25 712

aleksandr.pahhomov@sillamae.ee

Larissa Kislitsõna 

linnamajanduse spetsialist

39 25 713

5682 7729

kislitsina@sillamae.ee

 

 

 

 

Larissa Lutsep

heakorraspetsialist

39 25 738

5669 3636

lutsep@sillamae.ee

Sotsiaalhoolekande osakond

Tatjana Bolšakova

osakonna juhataja

39 25 742

5629 4461

bolsakova@sillamae.ee

Mare Välja

peaspetsialist

39 25 724

5666 1181

mare.valja@sillamae.ee

Tatjana Samokhvalova

spetsialist

39 25 750

5626 6806

Samohvalova@sillamae.ee

Olga Ivanova spetsialist

39 25 736

5629 4462

olga.ivanova@sillamae.ee

Tatjana Zelenjajeva spetsialist

39 25 748 

5669 3973

tatjana.zelenjajeva@sillamae.ee  

Jelizaveta Rjabova spetsialist

39 25 706

5629 4463

jelizaveta.rjabova@sillamae.ee

Haridus- ja kultuuriosakond

Anneli Rants

osakonna juhataja

39 25 725

5691 0120

5151759

anneli.rants@sillamae.ee

Jüri Link

kultuuri ja spordi peaspetsialist

39 25 735

5698 5434

juri.link@sillamae.ee

Katrin Tamme 

hariduse ja noorsootöö peaspetsialist

39 25 734

5690 4755

katrin.tamme@sillamae.ee

Arenguosakond

  arengunõunik

 

 

 

arhitekt-linnaplaneerija

 

 

 

arenguspetsialist

 

 

Ehitus-ja maakorralduse osakond

Vladimir Sokušev

osakonna juhataja

39 25 743

5681 9891

sokushev@sillamae.ee

Irina Uljanova

ehitusjärelevalve insener

39 25 744

uljanova@sillamae.ee

Natalia Tšistjakova

vanemmaakorraldaja

39 25 746

tsistjakova@sillamae.ee

Marina Kostjukevitš

ehitusspetsialist

39 25 730

kostjukevits@sillamae.ee

Muud ametnikud

Victor Barinov

sisekontrolli peaspetsialist

39 25 727

barinov@sillamae.ee

Meelis Tungal

järelevalve inspektor

39 25 732

5629 8113

tungal@sillamae.ee  

Alina Nevent keskkonnaspetsialist

39 25 731

5697 3415

nevent@sillamae.ee

 

Sillamäe Linnavalitsuse palgajuhend