Eelinfo

Kontaktid

    Aadress: Kesk 27, 40231, Sillamäe             Tööaeg: E-R 8.00 -17.00, lõuna 12.00 -13.00
    Telefon:  +372 39 25 700                                 Tööaeg suveperioodil (01.05 - 31.08):

    Faks: +372 39 25 701                                       E-R 8.00 - 16.30, lõuna 12.00 - 12.30

    E-mail: linnavalitsus@sillamae.ee                Vaata ametnike vastuvõtuaega
    Reg.nr: 75003909
    Arveldusarved:

    Swedbank – EE772200001120046943

    SEB Pank – EE051010552021647003

 

E-arvete esitamine on kohustuslik avaliku sektori  üksustele alates 2019. aasta 1. juulist.

Alates 18. maist linnavalitsus töötab tavalises režiimis. Piiratakse külastajate viibimist hoones. Võimalusel palume taotlused esitada elektrooniliselt: linnavalitsus@sillamae.ee. Kõik toimingud, mis nõuavad isiklikku vastuvõttu, saab teha, nagu ka eriolukorra ajal (linnavalitsuse hoones on tagatud vajaliku distantsi hoidmise nõue, vastuvõtukohtade desinfitseerimine). Toimingud, milleks on vaja isiklikult kohale tulla, palume eelnevalt kokku leppida. 

 

Nimi

Amet

Telefon 

 E-post

Aselinnapeade ja linnavalitsuse liikmete vaheline tööjaotus

Tõnis Kalberg

linnapea

39 25 700

tonis.kalberg@sillamae.ee

Tatjana Ivanova 

aselinnapea

39 25 715

tatjana.ivanova@sillamae.ee

Aleksei Stepanov

aselinnapea

39 25 704

stepanov@sillamae.ee

Andrei Birov

linnavalitsuse liige

 

a.birov@silport.ee

Linnakantselei

Andrei Ionov 

linnasekretär

39 25 703

andrei.ionov@sillamae.ee

Deniss Iškin 

õigusnõunik

39 25 720

iskin@sillamae.ee

Tiia Morozova 

andmekaitse- ja asjaajamise peaspetsialist

39 25 705

linnavalitsus@sillamae.ee

Inna Vatter

spetsialist

39 25 707

vatter@sillamae.ee

Sirle Kupts 

volikogu nõunik

39 25 721

kupts@sillamae.ee

Natalja Avdejeva 

spetsialist

(rahvastikuregistri andmete töötlemine) 

39 25 739

natalja.avdeeva@sillamae.ee

Georgi Karpenko 

infotehnoloogia  peaspetsialist

39 25 708

georgy.karpenko@sillamae.ee

Galina Krotova 

linnakantselei sekretär-referent

39 25 700

sekretar@sillamae.ee

Olga Eskor

info- ja turundusspetsialist

39 25 709 

5692 2443

olga.eskor@sillamae.ee

Rahandusosakond

Irina Hristoforova

eelarve peaspetsialist

39 25 716

hristoforova@sillamae.ee

Jelena Kutsenko 

pearaamatupidaja

39 25 717

jelena.kutsenko@sillamae.ee

Linnamajandusosakond

Juri Petrenko 

osakonna juhataja

5669 4031

juri.petrenko@sillamae.ee

Aleksandr Pahhomov

linnavara spetsialist

39 25 712

aleksandr.pahhomov@sillamae.ee

Larissa Kislitsõna 

linnamajanduse spetsialist

39 25 713

5682 7729

kislitsina@sillamae.ee

 

linnamajanduse spetsialist

 

 

Larissa Lutsep

heakorraspetsialist

39 25 738

5669 3636

lutsep@sillamae.ee

Sotsiaalhoolekande osakond

Tatjana Bolšakova

osakonna juhataja

39 25 742

5629 4461

bolsakova@sillamae.ee

Mare Välja

peaspetsialist

39 25 724

5666 1181

mare.valja@sillamae.ee

Tatjana Samokhvalova

spetsialist

39 25 750

5626 6806

Samohvalova@sillamae.ee

Olga Ivanova spetsialist

39 25 736

5629 4462

olga.ivanova@sillamae.ee

Tatjana Zelenjajeva spetsialist

39 25 748 

5669 3973

tatjana.zelenjajeva@sillamae.ee  

Jelizaveta Rjabova spetsialist

39 25 706

5629 4463

jelizaveta.rjabova@sillamae.ee

Haridus- ja kultuuriosakond

Anneli Rants

osakonna juhataja

39 25 725

anneli.rants@sillamae.ee

Anton Dijev

kultuuri ja spordi peaspetsialist

39 25 735

5687 7818

anton.dijev@sillamae.ee

Olga Nirk

hariduse ja noorsootöö peaspetsialist

39 25 734

5690 4755

olga.nirk@sillamae.ee

Arenguosakond

Anton Makarjev arengunõunik

39 25 728

5662 0537

anton.makarjev@sillamae.ee

Anatoli Špakovs

arhitekt-linnaplaneerija

39 25 723

shpakov@sillamae.ee

Ksenia Januševskaja

arenguspetsialist

39 25 745

janusevskaja@sillamae.ee

Ehitus-ja maakorralduse osakond

Vladimir Sokušev

osakonna juhataja

39 25 743

5681 9891

sokushev@sillamae.ee

Irina Uljanova

ehitusjärelevalve insener

39 25 744

uljanova@sillamae.ee

Natalia Tšistjakova

vanemmaakorraldaja

39 25 746

tsistjakova@sillamae.ee

Marina Kostjukevitš

ehitusspetsialist

39 25 730

kostjukevits@sillamae.ee

Muud ametnikud

Victor Barinov

sisekontrolli peaspetsialist

39 25 727

barinov@sillamae.ee

Meelis Tungal

järelevalve inspektor

39 25 732

5629 8113

tungal@sillamae.ee  

Alina Nevent keskkonnaspetsialist

39 25 731

5697 3415

nevent@sillamae.ee