Uudised ja teated

Detailplaneeringu avalik arutelu 16.12.2016

05.12.2016

Sillamäe Linnavalitsus teatab, et 24. oktoobrist 2016. a kuni 20. novembrini 2016. a toimus Sillamäel Kajaka 16a maa-ala ja selle lähiümbruse detailplaneeringu avalik väljapanek. Planeeringu avalikul väljapanekul ei esitatud planeeringu kohta ettepanekuid ega vastuväiteid. Sillamäe Linnavalitsuse 1.12.2016.a korraldusega nr 649-k otsustati korraldada Sillamäel Kajaka 16a maa-ala ja selle lähiümbruse detailplaneeringu avalik arutelu 16. detsembril 2016. a algusega kell 14.00 Sillamäe Linnavalitsuses aadressil Kesk tn 27. Sillamäe Linnavalitsuse 1.12.2016.a korraldusega nr 649-k võib tutvuda Sillamäe linna kodulehel www.sillamae.ee.  Loe edasi »

Tere tulemast merelinna Sillamäele!

Sillamäe - kunagi nii köitvalt ligipääsmatu, iselaadi linn. Täna tervitab ta külalislahkelt ja südamlikult kõiki oma külalisi. Tulenevalt nõukogude ajal siia rajatud salastatud tööstusest, oli linn veel hiljuti suletud. Endiste aegade hingust on veel tunda, millesse üha tormakamalt lisanduvad uue elu värvikad pintslitõmbed ja helisevad noodid.

Linna rikastab nõukogude aja eri aastate ainulaadne arhitektuur, külalised võivad sisse astuda omanäolistesse kultuuri- ja spordiasutustesse, jalutada rannaäärsel terviserajal, kus neid hellitab värske meretuul.

Tänane Sillamäe on Ida-Viru maakonna mereväravaks ning omamoodi sillaks, mis ühendab Euroopa Liitu Venemaaga.

Linna tunnuslause Sillamäe – värskete meretuulte linn" kajastab nii linna asukohta merelainete meelevallas kui pidevat arenguvalmidust, avatust uutele mõtetele, edasiminekut.

Linna vaated

Sündmuste kava

 

Kasulik info