Uudised ja teated

Esmaspäeval, 27. veebruaril 2017 külastavad Piret Raud, Ilona Martson ja Markus Saksatamm „Tuleme külla!” tuuri raames Sillamäe raamatukogu.

21.02.2017

Esmaspäeval, 27. veebruaril 2017 kell 12.30 külastavad Piret Raud, Ilona Martson ja Markus Saksatamm „Tuleme külla!" tuuri raames Sillamäe Linna Keskraamatukogu haruraamatukogu Kohtumisel tutvustatakse värskelt ilmunud venekeelset Tähekest, loeta...  Loe edasi »

Tere tulemast merelinna Sillamäele!

Sillamäe - kunagi nii köitvalt ligipääsmatu, iselaadi linn. Täna tervitab ta külalislahkelt ja südamlikult kõiki oma külalisi. Tulenevalt nõukogude ajal siia rajatud salastatud tööstusest, oli linn veel hiljuti suletud. Endiste aegade hingust on veel tunda, millesse üha tormakamalt lisanduvad uue elu värvikad pintslitõmbed ja helisevad noodid.

Linna rikastab nõukogude aja eri aastate ainulaadne arhitektuur, külalised võivad sisse astuda omanäolistesse kultuuri- ja spordiasutustesse, jalutada rannaäärsel terviserajal, kus neid hellitab värske meretuul.

Tänane Sillamäe on Ida-Viru maakonna mereväravaks ning omamoodi sillaks, mis ühendab Euroopa Liitu Venemaaga.

Linna tunnuslause Sillamäe – värskete meretuulte linn" kajastab nii linna asukohta merelainete meelevallas kui pidevat arenguvalmidust, avatust uutele mõtetele, edasiminekut.

Linna vaated