Laagrid

SILLAMÄE LAAGRISUVI

 

KIIRE!KIIRE!

VIKING-TIIGRID LASTELAAGRIS – 1 VABA KOHT!

 

Viking-Tiigrid lastelaagris (Võsu Lääne-Virumaa) on pakkuda 1 koht.
Vahetuse aeg: 21.08-28.08.2022
Tuusiku maksumus 176 eurot! 
Tasuda tuleb: Sillamäe Linnavalitsus SEB PANK SEB: EE261010220024956010

 

NB! Transport laagrisse ja tagasi korraldab lapsevanem.

 

Laagrikoha avaldus on SIIN. See tuleb saata aadressile katrin.tamme@sillame.ee.

Info Viking-Tiigrid laagri kohta: https://viiking.info/

 

 

14. JUUNIST KUNI 29. JUUNINI 2022 TOIMUVAD LINNALAAGRID SILLAMÄEL

 

Laagreid korraldavad JK DINA ja SK KALEV.


JK DINA LINNALAAGRI 2022 AJAKAVA *

14. juuni

teisipäev

Hommikusöök 8:00/8:30

Rühma tegevused 10:00-15:00

Ujumine 11:15-12:30 (1 rühm)

Lõuna 12:30/13:00

Erinevad laagritegevused

15. juuni

kolmapäev

Hommikusöök 8:00/8:30

Rühma tegevused 10:00-15:00

Ujumine 11:15-12:30 (1 rühm)//väljasõit Narva-Jõesuu (1 rühm) 8:30

Lõuna 12:30/13:00

Erinevad laagritegevused

16. juuni

neljapäev

Hommikusöök 8:00/8:30

Rühma tegevused 10:00-15:00

Ujumine 11:15-12:30 (1 rühm)//väljasõit Tallinn (1 rühm)

Lõuna 12:30/13:00

Erinevad laagritegevused

17. juuni

reede

Hommikusöök 8:00/8:30

Rühma tegevused 10:00-15:00

Ujumine 11:15-12:30 (1 rühm)//väljasõit Tallinn (1 rühm)

Lõuna 12:30/13:00

Filmi vaatamine:13:30 (kõik rühmad)

Erinevad laagritegevused

20. juuni

esmaspäev

Hommikusöök 8:00/8:30

Rühma tegevused 10:00-15:00

Ujumine 11:15-12:30 (1 rühm)

Lõuna 12:30/13:00

Filmi vaatamine:13:30 (kõik rühmad)

Erinevad laagritegevused

21. juuni

teisipäev

Hommikusöök 8:00/8:30

Rühma tegevused 10:00-15:00

Ujumine 11:15-12:30 (1 rühm)// väljasõidud: Narva-Jõesuu (1 rühm), Tallinn (1 rühm)

Lõuna 12:30/13:00

Erinevad laagritegevused

22. juuni

kolmapäev

Hommikusöök 8:00/8:30

Rühma tegevused 10:00-15:00

Ujumine 11:15-12:30 (1 rühm)//väljasõit Päite loomaparki (1 rühm)

Lõuna 12:30/13:00

Erinevad laagritegevused

27. juuni esmapäev

Hommikusöök 8:00/8:30

Rühma tegevused 10:00-15:00

Ujumine 11:15-12:30 (1 rühm)//väljasõidud: Narva-Jõesuu (1 rühm), Vembu-Tembumaa (1 rühm)

Lõuna 12:30/13:00

Filmi vaatamine:13:30 (kõik rühmad)

Erinevad laagritegevused

28.  juuni

teisipäev

Hommikusöök 8:00/8:30

Rühma tegevused 10:00-15:00

Ujumine 11:15-12:30 (1 rühm)//väljasõit Tallinn(1 rühm)

Lõuna 12:30/13:00

Erinevad laagritegevused

29. juuni

kolmapäev

Hommikusöök 8:00/8:30

Rühma tegevused 10:00-15:00

Ujumine 11:15-12:30 (1 rühm)//väljasõit Narva-Jõesuu(1 rühm)

Lõuna 12:30/13:00

Laagri lõpetamine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  *Ajakavas võivad toimuda muudatused, muudatustest teatab laagri juht kasvatajat, kasvataja lapsevanemaid.


Toitlustamine: toimub Sillamäe Gümnaasiumi sööklas
Ujumine: toimub Sillamäe ujulas
Filmi vaatamine: toimub Sillamäe Kultuurikeskuses

 

SK KALEV LINNALAAGRI AJKAVA 2022

14. juuni

teisipäev

Rühma tegevused: 9:00-11:30

Laagri avamine

Rühma tegevused 9:00-11:30

Lõuna 12:00-13:00

Töötuba Sillamäe muuseumis:13:15-15:00

15. juuni

kolmapäev

Rühma tegevused: 9:00-11:30

Lõuna 12:00-13:00

Ujumine//Konkursid Sillamäe raamatukogus al 13:15

16. juuni

neljapäev

Rühma tegevused: 9:00-11:30

Lõuna 12:00-13:00

Ujumine al 13:15

17. juuni

reede

Rühma tegevused: 9:00-11:30

Joonistusvõitlus

Lõuna 12:00-13:00

Filmi vaatamine Sillamäe kultuurikeskuses (kõik rühmad) 13:30-15:00

20. juuni

esmaspäev

Rühma tegevused: 9:00-11:30, kui ilm võimaldab Sillamäe rannas

Lõuna 12:00-13:00

Ujumine (2 rühma)//Filmi vaatamine Sillamäe kultuurikeskuses (kõik rühmad) 13:30-15:00

21. juuni

teisipäev

Rühma tegevused: 9:00-11:30

Lõuna 12:00-13:00

Ujumine (2 rühma)//mängude turniir al 13:15

22. juuni

kolmapäev

Rühma tegevused: 9:00-11:30

Lõuna 12:00-13:00

Väljasõit Narvasse al 13:15 (2 rühma)

27. juuni esmapäev

Rühma tegevused: 9:00-11:30

Lõuna 12:00-13:00

Ujumine (2 rühma)//väljasõidud Rakveresse (1 rühm)//Alutaguse seiklusparki (1 rühm)

28.  juuni

teisipäev

Rühma tegevused: 9:00-11:30

Lõuna 12:00-13:00

Ujumine (2 rühma)//Filmi vaatamine Sillamäe kultuurikeskuses (kõik rühmad) 13:30-15:00

29. juuni

kolmapäev

Rühma tegevused: 9:00-11:30

Lõuna 12:00-13:00

Väljasõit Rakveresse (2 rühma)

Laagri lõpetamine 14:30