Sillamäe Parimaks ettevõtjaks 2017 sai WESTAQUA-INVEST OÜ

8. veebruaril, toimus Sillamäe linnavalitsuse arenguosakonna poolt korraldatud ettevõtjate vastuvõtt ning on kinnitatud traditsioonilise konkursi „Sillamäe Parim ettevõtja 2017" tulemused.

Konkurss tutvustab Sillamäe elanike nende linnas edukaimate ettevõtjatega ja ettevõtluskeskkonna ülevaadet. Samuti see on hea kohtumis- ja vestlemisvõimalus linnavalitsuse ja ettevõtjate vahel, kus arutletakse linna ettevõtluse tulevikust, ettevõtete arenguplaanidest ja perspektiividest.

Sellel aastal tiitleid eriti palju ei olnud.

Auhinnaga PIKAAEGSE EDUKA JA JÄTKUSUUTLIKU TEGEVUSE EEST oli autasustatud Sillamäe ettevõte EVAIL OIL OÜ. 31. jaanuaril 2018.a sai ettevõte täisealiseks - 21aastaseks. Evail Oil OÜ on Sillamäe linna üks suurima käibega ettevõte ning asub Äripäeva 2017. aasta Ida-Virumaa Käibe TOP-is 9. kohal.

Auhinnaga LINNA HEA KOOSTÖÖPARNER oli autasustatud kaks ettevõtjat. Linnaruumi arendamise ja linnaelanike idee „Pinksilaua paigaldamine linnaparki" toetamise eest oli auhind antud ARTEKNO EESTI OÜ-le. ECOMETAL AS oli ka autasustatud Linnaruumi arendamise ja linnaelanike idee „Mererannale rannapaviljoni püstitamine" toetamise eest.

SUURIM INVESTEERIJA 2017 on  SILSTEVE AS. Ettevõte on 2016. aasta jooksul investeerinud oma äritegevusesse üle 4,1 mln euro ning saavutanud tiitli Ida-Viru Aastategu 2017.

SILLAMÄE PARIM PALGAMAKSJA-ks on juba teist korda kinnitatud SILLAMÄE SADAM AS. Sillamäe Sadam on 2016. aastal maksnud oma 138 töötajale väärikat töötasu, mis oli keskmiselt 1800 eurot kuus. Sillamäe linna ja Ida-Viru maakonna jaoks on väga oluline luua piirkonna arenguks kõrgemalt tasustatud töökohti

SILLAMÄE PARIMAKS ETTEVÕTJAKS 2017. aastal sai WESTAQUA-INVEST OÜ, kes on näidanud väga hea tulemuse ja on Ida-Virumaa parimate ettevõtjate seas. Sillamäe veefiltrite tehas on olnud alati tubli! Nii ka aastal 2016 oma eduka tegevusega on ettevõte Äripäeva Eesti TOP100 reitingus 31. kohal.

 

Sillamäe Parim Ettevõtja 2017" konkursi tulemused:

SILLAMÄE PARIM ETTEVÕTJA 2017 - WESTAQUA INVEST OÜ

SILLAMÄE PARIM PALGAMAKSJA – AS SILLAMÄE SADAM

SUURIM INVESTEERIJA 2017 - AS SILSTEVE

LINNA HEA KOOSTÖÖPARNER - AS ECOMETAL

LINNA HEA KOOSTÖÖPARNER - ARTEKNO EESTI OÜ

PIKAAEGSE EDUKA JA JÄTKUSUUTLIKU TEGEVUSE EEST - EVAIL OIL OÜ