Sillamäe Linnavolikogu

Aadress: Kesk 27, 40231, Sillamäe
Telefon:  +372 39 25 700
E-post:   linnavalitsus@sillamae.ee

Volikogu nõunik: Sirle Kupts
Telefon: +372 39 25 721
E-post: kupts@sillamae.ee

LINNAVOLIKOGU LIIKMED

Nimi

Telefon

E-post

Valimisliit / erakond

Lisainfo

Valeri Abramovitš

 

555 32161

valeriabramovits@gmail.com

Eesti Keskerakond

Volikogu esimees,
Vastuvõtt kokkuleppel, eelregistreerimisega tel 39 25 721

Vjatšeslav Nikitin

5551 1420

nikitin.vjatseslav@gmail.com

Eesti Keskerakond

Kuu esimene ja kolmas teisipäev kl 14.00-15.00, ruum 119.
Eelregistreerimine tel 39 25 721

Igor Malõšev

513 3842

mtuesn@gmail.com

Eesti Keskerakond

 

Irina Turbina

 

iraturbina@gmail.com

Eesti Keskerakond

 

Aleksandr Bondartšuk

555 97209

f-pamir@mail.ru
bondar4uk@hotmail.com

Eesti Keskerakond

 

Aleksandr Bõstrjak

534 86539

aleksandr.bystryak@gmail.com

Eesti Keskerakond

Kuu teine teisipäev kl 14.00.
Eelregistreerimine tel 39 25 721

Araik Karapetjan

539 16364

araikk@mail.ru

Eesti Keskerakond

 

Dmitri Lett

555 32818

dmitri.lett@gmail.com

Eesti Keskerakond

Kuu esimene esmaspäev kl 14.00-15.00, ruum 119.
Eelregistreerimine tel 39 25 721

Vladimir Võssotski

 

581 43435

vladimir.vossotski@gmail.com

Eesti Keskerakond

Vastuvõtt kokkuleppel, eelregistreerimine vladimir.vossotski@gmail.com või tel 581 43435

Mihhail Sokolov

553 1004

ranna.4@mail.ru

Eesti Keskerakond

 

Alevtina Jermakova

581 50821

alevtina.jermakova@gmail.com

Eesti Keskerakond

Kolmapäeviti kl 15.00-16.00, ruum 119.
Eelregistreerimine alevtina.jermakova@gmail.com

Andrei Žoga

509 1639

andrei.zoga800@gmail.com

Eesti Keskerakond

 

Jevgeni Terentjev

538 07927

jevsem@mail.ru

Eesti Keskerakond

 

Aleksandra Borotõnskaja

583 56220

aleksandra.borotonskaja@mail.ru

Eesti Keskerakond

 

Juri Nikitin

 

jurinikitin24@gmail.com

Eesti Keskerakond

Kuu esimene esmaspäev kl 11.00, Geooloogia tn 13.
Eelregistreerimisega tel 58 190 790

Anton Makarjev

566 20537

anton.makarjev@gmail.com

Eesti Keskerakond

Vastuvõtt kokkuleppel reedeti.
Eelregistreerimine tel 39 25 721

Nikolai Toštšev

556 26888

dina@dina.ee

Eesti Keskerakond

 

Gulnara Sidorenko

562 77053

gulnara.sidorenko@gmail.com

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Kuu kolmas esmaspäev kl 16.00-17.00, ruum 119.
Eelregistreerimine tel 39 26 126

Igor Suharukov

524 4413

sim.sillamae@mail.ru

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Kuu kolmas esmaspäev kl 16.00-17.00, ruum 119.
Eelregistreerimine tel 39 26 126

Dmitri Kožemjatšenko

 

dmitri.KOV21@gmail.com

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Kuu kolmas esmaspäev kl 16.00-17.00, ruum 119.
Eelregistreerimine tel 39 26 126

Jelena Bugrova

 

jelenabugrova@gmail.com

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Kuu kolmas esmaspäev kl 16.00-17.00, ruum 119.
Eelregistreerimine tel 39 26 126