Kevadseiklused Sillamäel

3/21/18

Sel kevadel on Sillamäe seiklusi täis!

Sellel mail on Sillamäel iga nädalavahetus täs üllatusi! Ida-Viru Parimat uut seiklust 2017 saab leida Sillamäe Muuseumist, ning seda saab kasutada igal ajal ja iga ilmaga. Seiklus on üks parimatest viisidest tutvuda Sillamäe varjatud ajalooliste kohtadega ja Sillamäe ajaloolise linnakeskusega.

19. mail saab igaüks teha tiiru minevikusse ja saada korraks pioneeriks! Läbi erinevate töötubade, ekskursioonide ja näituste saab tutvuda nõukogudeagse noorteorganisatsiooniga, tega enda pilgi fotoateljees ja hüüda "Всегда готов!" (eesti keeles "Alati valmis!"). MuuseumiÖÖ programm on kõrvalt ka lisatud.

Mai lõpus igaüks võib nautida erirahvuste kultuuri, tantsu ja laule. Sillamäel toimuvad taas juba 22. korda traditsioonilised rahvakultuuride päevad "Läänemere Kultuurisillad", mille raames toimuvad mitmesugused esinemised ning kultuuri ja traditsioonide tutvustused. 

Rahvakultuuride festival on üks võimalustest tutvuda Sillamäe linna erirahvuste kultuuri ja elulaadiga, nautida rahvatantsu ja laule ja tunda iga rahvaste eripärasid.