IDA-VIRU PARIM UUS SEIKLUS ON SILLAMÄE OTSINGUMÄNG!

Sillamäe Kultuurikeskuses toimus täna Eesti Aasta Turismikonverents 2017. Kokku tuli linnale ligikaudu 300 erinevaid reisikorraldajaid, turismiajakirjanike, erinevate asutuste ametnike, kes tegelevad ja arendavad turismi üle Eesti. Külalised olid väga vaimustunud Sillamäe ajaloolisest kesklinnast ja nendest positiivsetest muutustest, mis on Sillamäe kesklinnaga viimastel aastatel toimunud.

Ürituses avasõnadega esinesid Ettevõtluse Sihtasutuse Turismiarenduskeskuse juht Tarmo Mutso,  Eesti Turismifirmade Liidu Juhataja Külli Karing . Videokõnega tervitas ka Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo.

Sillamäe linnapea Tõnis Kalberg tervitas külalisi ja tutvustas linna turismiarendusprojekte, mis lähiaastatel linnas tekivad.

Päeva lõpus toimus Ida-Viru Seikluskonkursi tulemuste väljakuulutamine. Tuletame meelde, et «IDA-VIRU PARIM UUS SEIKLUS 2017» konkurs kestas meie maakonnas septembri kuu jooksul. Kokku osales konkurssil 11 osalejat. Nende hulgas on Aidu veespordikeskus, Purtse pruulikoda ja kindlus, Narva bastionid ja Narva muuseum oma "Piiripealsed elamused Kreenholmis» seiklusega. 

 

Suureks üllatuseks oli see, et Ida-Viru Parimaks uueks seikluseks valiti Sillamäe Muuseumi sekluse «Sillamäe Otsingumäng», mis põhineb «Vernanda» mängufilmi põhjal ja tutvustab osalejaid nii filmi kui ka linnakeskusega huvitaval moel.

 

Nii tulevad head uued seiklused külalistele väga lihtsatest asjadest! Suured õnnesoovid meie muuseumile! Oleme uhked teie üle! Võtame nüüd uusi seiklejaid vastu ja tutvustame meie linnakeskust tervele Eestile!

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.