Uudiste arhiiv

« Назад

SILLAMÄE ETTEVÕTLUSNÄDAL 2019

Sillamäe Linnavalitsuse arenguosakond ja Eesti Töötukassa Sillamäe büroo korraldavad 7. oktoobrist kuni 11. oktoobrini teist korda Sillamäe Ettevõtlusnädalat 2019, mis on osa üle-eestilisest Ettevõtlusnädalast.

Ettevõtlusnädala raames arutame, kas tasub ettevõtjaks saada? Kuidas koostada äriplaani või asutada oma start-up? Milline on muutunud Eesti maksusüsteem, ning milliseid makse peab ettevõtja maksma? Millised on avatud programmid ja koolitusvõimalused ettevõtjatele ja töötajatele? Mis on ettevõtluskonto? Samuti toimuvad kohtumised ettevõtjatega, seminar korteriühistutele, Sillamäe sadama külastused ja palju muud.

Üheks põnevaks üritusteks on kohaliku kogukonna heade mõtete konkurss „SUPP", mida korraldab StartUp Estonia kohvikus Cafe de Paris 9. oktoobril kell 18.00.

Samuti tuimub suur avatud paneeldiskussioon „Ida-Virumaa tulevik" kus arutame maakonna aktuaalseid väljakutseid, laiendame oma kontaktide võrgustiku ja teeme oma ettepanekuid. Üritus toimub kahes keeles sünkrootõlkega.

Ettevõtlusnädala raames toimus ka Sillamäe karjääri- ja töömess, kus piirkonna tööandjad saavad oma tööpakkumisi jagada. Töömessi osalejatel on võimalust tutvuda tööpakkumistega, suhelda tööandjatega ja ka oma CV jagada. Töömess toimub 10. oktoobril alates 14.00.

Ettevõtlusnädala eesmärgiks on suurendada ettevõtlusteadlikkust, arendada inimestes ettevõtlikku eluhoiakut, motiveerida potentsiaalseid ettevõtjaid alustama ettevõtlusega, innustada kasvupotentsiaaliga ettevõtjaid astuma järgmisi samme. 2019 aastal on  ettevõtlusnädala motoks „Samm Sinu unistusteni!" ehk siht liikuda oma unistuste poole läbi ettevõtluse.

Sillamäe Ettevõtlusnädala kavaga on võimalik tutvuda siit: ettevotlusnadal.ee/narva

Enamus Ettevõtlusnädala üritustest toimub Ida-Viru Kutsehariduskeskuses aadressil Tallinna mnt 13, Sillamäe.

Kõik Ettevõtlusnädala üritused on osalejatele TASUTA. Üritused toimuvad vene keeles, või vene ja eesti keeles koos tõlkega. 

 

Lisainfo:
Anton Makarjev
Ettevõtlusnädala korraldaja
e-post: anton.makarjev@sillamae.ee
tel + 372 392 5728