« Tagasi

Sillamäe linn sai uue logo

Sillamäe linnal on valminud uus logo. Sujuv koostöö disainibürooga Kodulehe tegemine OÜ andis tulemuseks linnaarhitektuurist inspireeritud logo.

Sillamäe linna logo – see on pidev joon, mis loob päikeseketta taustal linna silueti. Linna joonise moodustavad stiliseeritud objektid, mis on linna peamised sümbolid - raekoda, kultuurikeskus, lehtla Mere puiestee lõpus, laevad ja jahid sadamas, mitmesugused rohelised haljasalad.

Kaks paralleelset joont, millel linn "toetub", sümboliseerivad promenaadi / kaldapealset ja mereranda / laineid. Kompositsiooni paine – see on linna asukoht reljeefil. Teksti ülemise piiri paine - on viide linna nime kahele komponendile - sillale ja mäele. Stiilne viis rõhutab brändi filosoofia põhimõtteid ja on seotud dünaamiliste muutustega, avatusega, värskuse ja eredate emotsioonidega. Lihtsad vormid, mis on eraldatud värvide diferentseerimisega, toovad positiivse meeleolu ja neid on kerge meelde jätta. Aga värvikodeering, mis on logo aluseks, vastab kuurordikeskkonna looduslikele eripäradele. Roheline on antud juhul - keskkonnasõbralikkus ja puhtus (rohi, puud, taimestik), sinine - meri, kollane - päike, punane - dünaamika, uuenemine, emotsioonide eredus.

Logo hakatakse kasutama Sillamäe linna meenetel, reklaammaterjalidel, veebis jm visuaalidel. Loodame, et uus logo meeldib nii linnaelanikele kui külalistele!

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.