Sillamäe linna- ja merepäevad

« Tagasi

SILLAMÄE LINNA- JA MEREPÄEVAD TOIMUVAD 28.-30. JUUNIL 2019

Traditsioonilised  linna- ja merepäevad  on Sillamäe suurim ja oodatuim suvesündmus. Sel aastal pidustused toimuvad 28.- 30. juunil. Sillamäe linna- ja merepäevad pakuvad suurepärast võimalust tutvuda linna vaatamisväärsustega, külastada linnaasutusi, muusikaelamust ja meelelahutust kogu perele.

Programm

28.06 Pidupäeva rongkäik, uute linnakodanike ja nende vanemate õnnitlemine, laste programm, avatud uste päev Sillamäe Linnavalitsuse hoones ja Sillamäe muuseumis, heategevuslik laat „Soovin aidata", auhindade loosimine,  kontserdiprogramm, disko.

29.06 Jalgrattafestival, meelelahutus- ja teaduskeskuse AHHAA programm, kvesti mäng, Sillamäe ja Ida- Virumaa loominguliste kollektiivide kontsert, teatri Teine Taevas etendus, õhtune kontserdiprogramm (peaesineja Koit Toome), tänavakohvikud, mitmesugused töötoad ja atraktsioonid

30.06 Põnevad ekskursioonid Sillamäe sadamasse, jalgpalliturniir, jalgrattaralli, rulluisutamise meisterklass, tänavakorvpalli võistlused, autode vigursõidu demonstratsioon ja palju muud.


TOETAJAD: