« Tagasi

Muutused Sillamäe linna jäätmemajanduses alates 1. märtsist 2020.a

Olmejäätmete kogumispunktide asukohad alates 1. märtsist 2020.a

 

Alates 1.märtsist 2020.a Sillamäe linna jäätmemajanduses toimuvad muutused. Olemasolevatele olmejäätmete kogumispunktidele lisatakse veel üks punkt, kahe punkti asukohad muutuvad. Nimetatud muutused on tingitud liikluskorralduse vajadusest ja olemasolevate jäätmepunktide ületäitumisest ning kogumispunktide ümbruse reostustest. 

Aadressil Kesk tn 30 asuvaid konteinereid tõstetakse aadressile Kesk 51a.  J. Gagarini tn 14 läheduses asuvate konteinerite uueks asukohaks on J. Gagarini tn parkimisplats maja J.Gagarini 33 vastas. Olmejäätmete kogumissüsteemile lisatakse veel üks kogumispunkt kogujatee läheduses, parkimisplatsil Viru tn 23 maja kõrval (vaata asukohad kaardil).

Linna eelarves on ettenähtud vahendid olmejäätmete kogumispunktide heakorra tagamiseks. Kavandatakse rajada kogumispunktide piirdeaedu, paigaldada kaamerad järelevalve teostamiseks kogumispunktide kasutamise üle.

Sillamäe Linnavalitsus tuletab meelde, et avalikud olmejäätmete kogumispunktid on ettenähtud vaid segaolme- ja pakendijäätmete äraandmiseks, tingimusel et kogumiskohas on olemas vastavad konteinerid. Suurjäätmed (madratsid, diivanid, mööbliesemed jt) ja ehitusjäätmed tuleb viia jäätmemajja. Jäätmemaja asub aadressil L. Tolstoi L2 ning töötab 10.00 – 18.00 iga päev. Ohtlikud jäätmed (värvid, lakid, vanaõli jt) ja elektroonikaromu saab viia ohtlike jäätmete kogumispunkti aadressil L.Tolstoi L2, mis töötab kolmapäeviti ja pühapäeviti 11.00 – 14.00. 

Kõik käsimused ja ettepanekud on teretulnud e-postile nevent@sillamae.ee või telefonil 3925731.

 

Alina Nevent

keskkonnaspetsialist

 

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.