« Tagasi

17. juulil Sillamäel toimub kontsert festivali 7 linna muusika raames

Festivali algne idee – seitse päeva, seitse kontserti, seitse linna – on aegade jooksul täienenud ning sellest on kujunenud suursündmus Ida-Virumaa põnevates kontserdipaikades. See on oodatud suvine kergemuusika festival, mis sel aastal kulgeb mõnusalt läbi erinevate žanrite, svingist rokini ja vanamuusikast bluusini ning haarab kaasa kogu maakonna. Festivali raames toimub 15 kontserti, mille hulgast leiab erinevas vanuses kuulaja endale meelepäraseid muusikalisi kohtumisi.

Tänavu on festivali keskseks teemaks erinevad muusikažanrid – kavast leiab svingi, džässi, rokki, koorilaulu, orkestrimuusikat, bluusi, vanamuusikat, poppi, R&Bd, funki ja hõrke prantsuse šansoone.

Kolmapäeval,  17. juulil, kell 18 Sillamäe kultuurikeskuses esineb kuueliikmeline muusikakollektiiv „Tanel Ruben & Victoria", mis esitab house'i, funki, džässi, R&B'd ja sambast inspireeritud muusikat. Hoogne ja heakõlaline muusika võtab publikult argirütmi ja asendab selle unistava ja tantsulise meeleoluga. Victoria sametine hääl ja Rubeni loodud meloodiline muusika täidavad ruumi ja publiku hinge rõõmsa kõla ja unustamatu kogemusega.

Festivali kogu kava

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.