02.07.19

SILLAMÄE LINNAVOLIKOGU LIIKMED

2017-2021

Vastuvõtuajad

Nr

Nimi

Vastuvõtuajad

1.

VALERI ABRAMOVIŠ

Kuu esimene esmaspäev,

alates kella 12.00,

aadressil Juri Gagarini tn 15a-31.

Eelregistreerimine tel 555 32 161

2.

ALEKSANDR

BONDARTŠUK

Kuu teine teisipäev,

kella 13.00-14.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Eelregistreerimine tel 3925 721

3.

ALEKSANDRA BOROTÕNSKAJA

Kuu teine teisipäev,

kella 17.00,

aadressil Kesk 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119 Eelregistreerimine tel 3925 721

4.

ALEKSANDR BÕSTRJAK

Kuu teine teisipäev,

kella 13.00-14.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Eelregistreerimine tel 3925 721

5.

INNA DMITRIJEVA

Teisipäeviti kella 9.00-10.00

Aadressil Ranna 3 kabinet nr 9

Eelregistreerimine tel 39 71 279

6.

ALEVTINA JERMAKOVA

Kolmapäeviti kella 12.00-13.00

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119

Eelregistreerimine tel 39 25 721

7.

ALEKSANDR KANEV

Iga kuu kolmas kolmapäev kella 12.00-13.00

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119

Eelregistreerimine tel 39 25 721

8.

ARAIK KARAPETJAN

Kuu teine teisipäev,

kella 17.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

9.

JELENA KORŠUNOVA

Kuu esimene esmaspäev,

Kella 13.00 – 16.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 212.

Eelregistreerimine tel  392 5700

10.

VASSILI KORTŠAGIN

 
11.

OLEG KULTAJEV

Kuu teine teisipäev,

kella 17.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

12.

VALERI KUZNETSOV

Kuu iga esmaspäev,

Kella 16.00 – 17.00,

aadressil Geoloogia 18 ja iga teisipäev aadressil Mere pst 2 kella 14 - 15.

Eelregistreerimist ei toimu

13.

TATJANA LEBEDEVA

Kuu teine teisipäev,

kella 17.00,

aadressil Kesk 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119

Eelregistreerimine tel 3925 721

14.

DMITRI LETT

Kuu esimene kolmapäev,

alates kella 15.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Eelregistreerimine tel 3925 721

15.

IGOR MALÕŠEV

Kolmapäeviti,

alates kella 9.00,

aadressil Kalda tn 14.

Eelregistreerimine tel 513 3842

16.

GULNARA SIDORENKO

Kuu teine teisipäev,

kella 17.00,

aadressil Kesk 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Eelregistreerimine tel 3925 721

17.

MIHHAIL SOKOLOV

Kuu esimene esmaspäev, kella 15.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Eelregistreerimine tel 3925 721

18.

IGOR SUHARUKOV

Kuu teine teisipäev,

kella 17.00,

aadressil Kesk 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Eelregistreerimine tel 3925 721

19.

ANDREI ŽOGA

Kolmapäeviti,

kella 16.00 – 17.00,

aadressil Juri Gagarini tn 25. Eelregistreerimine tel 392 4055

20.

JEVGENI TERENTJEV

Teisipäeviti, kella 10.00 – 12.00, aadressil Kesk tn 30. Eelregistreerimine tel 5380 7927

21.

IRINA TURBINA

Kuu 2. reede

Kella 12.00-13.00

Aadressil Kajaka Apteek

Eelregistreerimine tel 39 25 721 või 39 25 099