Kontaktid

    Aadress: Kesk 27, 40231, Sillamäe             Tööaeg: E-R 8.00 -17.00, lõuna 12.00 -13.00
    Telefon:  +372 39 25 700                                 Tööaeg suveperioodil (01.05 - 31.08):

    Faks: +372 39 25 701                                       E-R 8.00 - 16.30, lõuna 12.00 - 12.30

    E-mail: linnavalitsus@sillamae.ee                Vaata ametnike vastuvõtuaega
    Reg.nr: 75003909
    Arveldusarved:

    Swedbank – EE772200001120046943

    SEB Pank – EE051010552021647003

    Danske Bank – EE043300333516950007

 

Juhul, kui te soovite saata paberarvet, siis märkige maksevahendiga varustatud ümbrikule aadressiks „Arved 19200, Pallasti 28, Tallinn" (MITTE Sillamäe Linnavalitsus)

Kui teil ei ole võimalik väljastada e-arvete operaatori kaudu e-arveid, võite saata meile PDF arved aadressile: arved@sillamae.ee või sillamaelv@e-arvetekeskus.eu.

Ühes e-kirjas võib olla üks PDF arve ja selle juurde kuuluvad ükskõik, mis formaadis arve lisad.

 

 

Nimi

Amet

Telefon 

 E-post


Linnavalitsus

Tõnis Kalberg

linnapea

39 25 700

tonis.kalberg@sillamae.ee

Tatjana Ivanova 

aselinnapea

39 25 715

tatjana.ivanova@sillamae.ee

Aleksei Stepanov

aselinnapea

39 25 704

stepanov@sillamae.ee

Eevi Paasmäe

aselinnapea

39 25 709

eevi.paasmae@sillamae.ee

Andrei Birov

linnavalitsuse liige

 

a.birov@silport.ee


Linnakantselei

Andrei Ionov 

linnasekretär

39 25 703

andrei.ionov@sillamae.ee

Deniss Iškin 

õigusnõunik

39 25 720

iskin@sillamae.ee

Tiia Morozova 

asjaajamise peaspetsialist

39 25 705

linnavalitsus@sillamae.ee

Inna Vatter

spetsialist

39 25 707

vatter@sillamae.ee

Sirle Kupts 

volikogu nõunik

39 25 721

kupts@sillamae.ee

Natalia Avdejeva 

spetsialist

39 25 739

natalja.avdeeva@sillamae.ee

Georgi Karpenko 

infotehnoloogia  peaspetsialist

39 25 708

georgy.karpenko@sillamae.ee

Galina Krotova 

linnakantselei sekretär-referent

39 25 700

sekretar@sillamae.ee

 

infospetsialist

 

 


Rahandusosakond

Irina Hristoforova

eelarve peaspetsialist

39 25 716

hristoforova@sillamae.ee

Jelena Kutsenko 

pearaamatupidaja

39 25 717

jelena.kutsenko@sillamae.ee


Linnamajandusosakond

Juri Petrenko 

osakonna juhataja

39 25 711

juri.petrenko@sillamae.ee

Olga Ruina 

linnavara spetsialist

39 25 712

olga.ruina@sillamae.ee

Larissa Kislitsõna 

linnamajanduse spetsialist

39 25 713

kislitsina@sillamae.ee

Olga Morgunova 

linnamajanduse spetsialist

39 25 714

olga.morgunova@sillamae.ee

Larissa Lutsep

heakorraspetsialist

39 25 738

lutsep@sillamae.ee

Veronika Tšernossitova

(töösuhted on peatatud)

keskkonnaspetsialist 39 25 731 veronika.grezeva@sillamae.ee  


Sotsiaalhoolekande osakond

Tatjana Bolšakova

osakonna juhataja

39 25 742

bolsakova@sillamae.ee

Marina Keizo

peaspetsialist

39 25 724

marina.keizo@sillamae.ee

Tatjana Vinogradova

spetsialist

39 25 748

vinogradova@sillamae.ee

Jelena Ivanova 

spetsialist

39 25 729

jelena.ivanova@sillamae.ee

Tatjana Samokhvalova

spetsialist

39 25 750

Samohvalova@sillamae.ee

Olga Ivanova spetsialist 39 25 736 olga.ivanova@sillamae.ee


Haridus- ja kultuuriosakond

Katrin Tamme

osakonna juhataja

39 25 725

56 91 01 20

katrin.tamme@sillamae.ee

Nadežda Skatško

kultuuri ja spordi peaspetsialist

39 25 735

56877818

skatsko@sillamae.ee

Riho Kutsar

hariduse ja noorsootöö peaspetsialist

39 25 734

56904755

riho.kutsar@sillamae.ee


Arenguosakond

 

osakonna juhataja

 

 

Vladimir Šurmin

peaarhitekt-linnaplaneerija

39 25 733

shurmin@sillamae.ee

Anatoli Špakovs

projektijuhtimise- ja arhitektuurispetsialist

39 25 723

shpakov@sillamae.ee

Maria Kanevskaja

arenguspetsialist

39 25 745

kanevskaja@sillamae.ee

Anton Makarjev

spetsialist

39 25 728

anton.makarjev@sillamae.ee


Ehitus-ja maakorralduse osakond

Vladimir Sokušev

osakonna juhataja

39 25 743

sokushev@sillamae.ee

Irina Uljanova

ehitusjärelevalve insener

39 25 744

uljanova@sillamae.ee

Natalia Tšistjakova

vanemmaakorraldaja

39 25 746

tsistjakova@sillamae.ee

Marina Kostjukevitš

ehitusspetsialist

39 25 730

kostjukevits@sillamae.ee


Muud ametnikud

Victor Barinov

sisekontrolli peaspetsialist

39 25 727

barinov@sillamae.ee

Meelis Tungal

järelevalve inspektor

39 25 732

tungal@sillamae.ee  

 

Sillamäe Linnavolikogu


Aadress: Kesk 27, 40231, Sillamäe
Telefon:  +372 39 25 700
Faks:      +372 39 25 701
E-mail:   linnavalitsus@sillamae.ee

 

Volikogu nõunik Sirle Kupts

Telefon: +372 39 25 721

Faks: +372 39 25 701

E-mail: kupts@sillamae.ee

 

 

Nimi

 

Telefon

E-post

Valimisliit, erakond

JELENA KORŠUNOVA

volikogu liige

39 25 700

jelena.korshunova@sillamae.ee

Eesti Keskerakond

VALERI ABRAMOVITŠ

volikogu liige

55 532 161

valeriabramovits@gmail.com

Eesti Keskerakond

ALEKSANDR BONDARTŠUK

volikogu liige

555 97 209

bondar4uk@hotmail.com

Eesti Keskerakond

INNA DMITRIJEVA

volikogu liige

 

dminna@rambler.ru

Eesti Keskerakond

ALEKSANDR BÕSTRJAK

volikogu liige

39 29 138

a.bostrjak@neomaterials.com

Eesti Keskerakond

IRINA TURBINA

volikogu liige

   

Eesti Keskerakond

ARAIK KARAPETJAN

volikogu liige

39 29 187

araikk@mail.ru

Eesti Keskerakond

VALERI KUZNETSOV

volikogu liige

56 977 319

vkuznetsov@hot.ee

Eesti Keskerakond

DMITRI LETT

volikogu liige

555 32 818

dmitri.lett@gmail.com

Eesti Keskerakond

IGOR MALÕŠEV

volikogu liige

39 75 705

mtuesn@gmail.com  

Eesti Keskerakond

ALEKSANDR KANEV

volikogu liige

 

aleksandr.kanev@sillamae.ee

Eesti Keskerakond

MIHHAIL SOKOLOV

volikogu liige

55 31 004

ranna.4@mail.ru

Eesti Keskerakond

ALEVTINA JERMAKOVA

volikogu liige

58 150 821

alevtina.jermakova@gmail.com

Eesti Keskerakond

ANDREI ŽOGA

volikogu liige

39 24 055

andrei.zoga800@gmail.com

Eesti Keskerakond

JEVGENI TERENTJEV

volikogu liige

53 807 927

jevsem@mail.ru

Eesti Keskerakond

OLEG KULTAJEV

volikogu liige

51 59 215

oleg@kultajev.net

Savisaare valimisliit Sillamäel

GULNARA SIDORENKO

volikogu liige

56 277 053

gulnara.sidorenko@gmail.com

Savisaare valimisliit Sillamäel

IGOR SUHARUKOV

volikogu liige

52 444 13

sim.sillamae@mail.ru

Savisaare valimisliit Sillamäel

TATJANA LEBEDEVA

volikogu liige

58 117 540

 

Savisaare valimisliit Sillamäel

ALEKSANDRA BOROTÕNSKAJA

volikogu liige

58 356 220

 

Savisaare valimisliit Sillamäel

VASSILI KORTŠAGIN

volikogu liige

51 34 708

 

Savisaare valimisliit Sillamäel