Ida-Viru Kirdepiirkonnas täiendavate noorsootöö teenuste elluviimine

Projekti nimi: „Ida-Viru Kirdepiirkonnas täiendavate noorsootöö teenuste elluviimine".

ESF programm „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine", mille raames suurendatakse noorsootöö teenuste kättesaadavust ja kaasatakse tõrjutusriskis noori; tõstetakse noorte konkurentsivõimet ja suurendatakse nende kokkupuudet tööeluga; käivitatakse tugimeetmed raskemates oludes (NEET) noorte jaoks ning suurendatakse teadmisi noortest ja nendele suunatud tegevuste mõjust.

 

Projekt kestus:  oktoober 2016  kuni oktoober 2018

 

Projekti tutvustus

Projekti tegevuskava

Kontaktid

Piirkond

 

Nimi

e-post

Telefon

 

Projektijuht

Margit Maksimov

margit.maksimov@gmail.com

5254590

 

Projektijuht

Natalja Mjatšina

natalja.mj@gmail.com

5548673

Narva

Koordinaator

Anastassia Yakovleva

anastassia.yakovleva@narva.ee

58531135

 

Koordinaator

Jana Markova

jana.markova@noortek.ee

53496029

Sillamäe

Koordinaator

 

   

Narva-Jõesuu

Koordinaator

Tatjana Barabanova

tatborbar@gmail.com

55610757

Vaivara

Koordinaator

Marina Pertseva

mperceva65@gmail.com

56989465

 

Sillamäe linna projektis esindavad Sillamäe Avatud Noortekeskus (MTÜ Noorte Omaalgatuse Organisatsioon- ESN), Sillamäe Huvi-ja Noortekeskus Ulei ja Sillamäe Gümnaasium.

Projekti uudised

« Tagasi

Sillamäe Huvi-ja Noortekeskus Ulei arendab koostööd õppeasutustega projekti "Kirde Noored" raames

16. oktoobril toimus Sillamäe Huvi-ja Noortekeskuses Ulei lahtine tund IVKHK Sillamäe õppekoha õpilastele, mis tutvustas uusi võimalusi arendada oma kutselisi oskusi, toetudes huvitegevusele ja praktilistele võimalustele. Õppetuba valmistasid ja viisid läbi SHNK Ulei tehnoloogia ringi "Meisterdamise töökoda" ringijuht Pavel Kržetškovskij ja kunstiosakonna uus õpetaja Jelizaveta Mihhailina, kes tutvustasid uue arvuti teel juhitava seadme võimalusi, seotud tarkvara ja programmide kasutusvõimalusi.
 
Tulevane kutse ja töö peab pakkuma huvi ja naudingut, siis on motivatsioon ka kõrgem. Arvame, et erinevate õppeasutuste ühine koostöö annab mitmekesisemaid võimalusi ning pakub uusi väljakutseid noortele!
 
Tehnoloogia huviringi baasi täiendamine sai võimalikuks tänu projektile KirdeNoored, mille põhieesmärgiks on noortele pakutavate võimaluste suurendamine ja noorte kaasamine aktiivsetesse tegevustesse
 
Allikas: SHNK Ulei. www.ulei.ee