Ida-Viru Kirdepiirkonnas täiendavate noorsootöö teenuste elluviimine

Projekti nimi: „Ida-Viru Kirdepiirkonnas täiendavate noorsootöö teenuste elluviimine".

ESF programm „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine", mille raames suurendatakse noorsootöö teenuste kättesaadavust ja kaasatakse tõrjutusriskis noori; tõstetakse noorte konkurentsivõimet ja suurendatakse nende kokkupuudet tööeluga; käivitatakse tugimeetmed raskemates oludes (NEET) noorte jaoks ning suurendatakse teadmisi noortest ja nendele suunatud tegevuste mõjust.

 

Projekt kestus:  oktoober 2016  kuni oktoober 2018

 

Projekti tutvustus

Projekti tegevuskava

Kontaktid

Piirkond

 

Nimi

e-post

Telefon

 

Projektijuht

Margit Maksimov

margit.maksimov@gmail.com

5254590

 

Projektijuht

Natalja Mjatšina

natalja.mj@gmail.com

5548673

Narva

Koordinaator

Anastassia Yakovleva

anastassia.yakovleva@narva.ee

58531135

 

Koordinaator

Jana Markova

jana.markova@noortek.ee

53496029

Sillamäe

Koordinaator

 

   

Narva-Jõesuu

Koordinaator

Tatjana Barabanova

tatborbar@gmail.com

55610757

Vaivara

Koordinaator

Marina Pertseva

mperceva65@gmail.com

56989465

 

Sillamäe linna projektis esindavad Sillamäe Avatud Noortekeskus (MTÜ Noorte Omaalgatuse Organisatsioon- ESN), Sillamäe Huvi-ja Noortekeskus Ulei ja Sillamäe Gümnaasium.

Projekti uudised

« Tagasi

Noorte tunnustuskonkurss

Kirde regiooni koostöögrupp kutsub esitada kandidaate Kirde regiooni noorte tunnustuskonkursile, mille eesmärk on tõsta esile Ida-Virumaa Kirde regiooni kogukonnas eelmise kalendriaasta jooksul enim silma paistnud noori, laiema kõlapinnaga olulisemaid noortealgatusi ja ettevõtmisi, silmapaistvaid noorte saavutusi ning regiooni jaoks sügavamat tähendust omavaid kestvamaid tegevusi. Konkursil osalevad Narva, Sillamäe, Narva-Jõesuu (endised Narva-Jõesuu linn ja Vaivara vald).

 

Tunnustuskonkursile saab esitada kandidaate seitsmes kategoorias: aasta noor, projekti „Kirde Noored" aktivist, aasta noorteühing, aasta kultuurisaavutus, aasta spordisaavutus, aasta initsiatiiv ja aasta noorte sõber.

Kandidaate võivad esitada kõik juriidilised ja füüsilised isikud. Kandidaatide esitamise tähtaeg on 9. veebruar 2018. Kandidaatide esitamise vormid on lisatud manuses (esitatakse elektrooniliselt e-posti aadressile kirdenoored@gmail.com).

Võitjaid autasustatakse tunnustusüritusel, mis  toimub Sillamäe Kultuurikeskuses 2. märtsil 2018.a.

 

Tegevus rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ja Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Liidu Sotsiaalfondi kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" tegevuste raames koostööprojektist „Ida-Virumaa Kirde regioonis täiendavate noorsootöö teenuste elluviimine".