Uudiste arhiiv

« Tagasi

Kutse Eesti Turismikonverentsile 28.septembril Sillamäel

Hea ettevõtja, Eesti turismi edendaja!

Turismiarenduskeskusel on taas rõõm kutsuda kõiki turismiasjalisi iga-aastasele valdkonnaülesele tippsündmusele, et energiast saaks sündida sünergia. Üheskoos ammutame värskeid ideid ettevõtete ja sihtkohtade edendamiseks ja turundamiseks, jagame rõõme, leiame lahendusi muredele ning kasutame head võimalust ka lihtsalt üksteisega suures ringis olulistel teemadel vestelda.

Seekordne konverents kannab järjekorranumbrit XII, mis tähendab, et oleme oma traditsiooniga jõudnud teismeikka. Ealise omapäraga kooskõlas on ka konverentsi teema „Turism – suurtes muutustes". Räägime sellest, missugused väljakutsed ootavad turismisektorit ees ning kuidas oma homseid kliente ja partnereid paremini mõista.

Konverentsi osalustasu on 50 eurot, osalemiseks palume end registreerida hiljemalt 20. septembril. Oleme palunud teha hotellidel konverentsil osalejatele majutuse eripakkumine, mille hinnad ja broneerimise tingimused leiate siit.

Registreerimine: https://www.puhkaeestis.ee/et/puhka-eestis/kutse-turismikonverentsile-2017

Aastakonverentsi korraldavad Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Eesti Turismifirmade Liit ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse turismiarenduskeskus; kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Seekordne konverents toimub 28. septembril 2017 Sillamäe kultuurikeskuses. Õhtune programm Meresuu Spas on märksõnaga kuurordi nostalgia.

Kohtumiseni Sillamäel 28. septembril! 

Tulge ikka osalema-see on väga hea üle-Eesti kontaktideloomise üritus.

 

Tarmo Mutso

 

EASi turismiarenduskeskuse direktor

 

Lisainfo:

Katrin Tammis

EASi turismiarenduskeskuse aruandluse koordinaator

katrin.tammis@eas.ee, 627 9419