« Tagasi

VALVELASTEAED ON TÖÖTAVATELE LASTEVANEMATELE VAJALIK

Lasteaedade kollektiivpuhkuste perioodil paljud lasteasutused üle Eesti sulgevad oma uksed ning lastevanematel tekib mure, kelle hoolde oma laps jätta.

Erinevalt paljudest teistest asulatest Sillamäe linnas on suvisel perioodil lasteaedade kollektiivpuhkuste ajaks tööl üks valvelasteaed. Linnavalitsuse korraldusel valvelasteaiaks Sillamäe linnas oli määratud lasteaed  Jaaniussike.

Valvelasteaia rühmad komplekteeriti  esitatud avalduste  järgi ning oli loodud vajadusele vastav kohtade arv.

Lasteaia Jaaniussike direktor Anneli Vassijeva sõnul koht valvelasteaias oli pakutud kõikidele soovijatele. Juulikuus külastas lasteaeda keskmiselt 86 last. Esitatud avalduste alusel teistest Sillamäe lasteaedadest on valvelasteaeda tulnud 46 last.

 "Lasteaia kollektiv tegi kõike, et teistest lasteaedadest tulnud lapsed tunneksid end hubaselt ja mugavalt. Selle lühikese perioodi jooksul püüdsime pakkuda lastele huvitavaid ja tervist edendavaid tegevusi. Täname lastevanemaid usalduse eest," ütles Anneli Vassijeva.

Lastevanemate avalduste alusel valvelasteaias oli komplekteeritud 7 rühma. Muul ajal tegutseb lasteaias Jaaniussike 10 rühma: 3 sõimerühma ja 7 aiarühma.

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.