« Tagasi

Sillamäe linnavalitsus tähistas emakeelepäeva koos lasteaialastega

Täna, emakeelepäeval, toimusid  kõikides Sillamäe lasteaedades hommikuringides  eestikeelsete raamatute ettelugemised, lugejateks olid  Sillamäe linna  ametnikud.

Lasteaias Päikseke käis lugemas  sotsiaalhoolekande osakonna peaspetsialist Mare Välja, lasteaias Rukkilill linnavolikogu nõunik Sirle Kupts, Jaaniussikese lapsi rõõmustas jutukesega haridus-ja kultuuriosakonna juhataja Anneli Rants,  ning lasteaia Pääsupesa kolmes rühmas käisid lugemas haridus- ja kultuuriosakonna peaspetsialist Olga Nirk, arenguspetsialist Ksenia Januševskaja ja info- ja turundusspetsialist Olga Eskor.

„Emakeelepäev  on just see õige päev, kus  veelgi  enam  toonitada   vajadust ettelugemiseks või lugude jutustamiseks, raamatute ettelugemine  arendab laste sõnavara ja huvi lugemise vastu", ütles haridus-ja kultuuriosakonna juhataja ja idee autor Anneli Rants.

Kiitus tublidele lastele, kes olid väga head kuulajad ja  vestluskaaslased!   Oli palju vastastikkuseid positiivseid emotsioone ja tänane  üritus soovitakse koostöös lasteaedadega muuta traditsiooniliseks.

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.