« Tagasi

Sillamäe linna- ja merepäevade 2018 programm

Sillamäe linna- ja merepäevad 29.06.-01.07.2018

29. juuni

Kellaaeg

Tegevus

Koht

10.45 – 11.00

Sillamäe lasteaialaste  lustakas pidupäevarongkäik

„Meri algab väikesest jõekesest"

Linnapark, ujulast kuni kultuurikeskuseni

11.00 – 11.55

12.15 – 14.00

Lasteprogramm  „Meri algab väikesest jõekesest". Laste aega sisustavad  Maanteeamet, Politsei- ja Piirivalveamet ning avatud on lõbusad atraktsioonid

Sillamäe Kultuurikeskuse     ümbruses

Kesk 24

11.00 – 11.45

Uute  väikeste Sillamäe linnakodanike õnnitlemine

Sillamäe Kultuurikeskus

Kesk 24

11.00 – 18.00            

 

 

Avatud uste päev linnamuuseumis

Sillamäe Muuseum Kajaka 17a ja Kesk 24

11.00 – 18.00

 

 

Heategevuslik suvine laat „Soovin aidata"

Sillamäe Muuseum

Kajaka 17a

12.00 – 12.10

Keskpäevane muusikaline tervitus linnavalitsuse rõdult

Sillamäe Linnavalitsus

Kesk 27

12.00 – 13.00

Soovijate registreerimine 1. juulil toimuvatele  ekskursioonidele sadamasse

Sillamäe Linnavalitsus

Kesk 27

12.30 – 13.00

13.30 – 14.00

14.30 – 15.00

Avatud uste päev Sillamäe Linnavalitsuses

Sillamäe Linnavalitsus

Kesk 27

13.00 – 13.30

Skulptuuri avamine

Spordikompleks Kalev (Ujula)

Kesk 28

16.00 – 18.00

Kunstnik Jevgeni Zolotko näituse  Viivikonna Passages avamine

Sillamäe Muuseum

Kajaka 17a

18.00 – 20.00

Sillamäe linna-ja merepäevade  konsertaktus. Ansambel „The Swingin' Sisters & Band"

 

Sillamäe Kultuurikeskus

Kesk 24

(Sissepääs kutsetega)

30. juuni

 

10.00 – 16.00

Heategevuslik suvine laat „Soovin aidata"

Sillamäe Muuseum

Kajaka 17a

11.00 – 16.00

Avatud uste päev linnamuuseumis

Sillamäe Muuseum

Kajaka 17a, Кesk 24

 

11.00 – 22.00

Tasulised atraktsioonid

Sillamäe Kultuurikeskuse parkla juures, linnapargis

11.00 – 00.00

Tänavakohvikud

Territoorium pealava kõrval, Kalda tänav

12.00 – 16.00

„Raamatuõu" eripakkumine „Raamat kingituseks", fotonäitus „Inimene ja meri"

Kalda raamatukogu

Kalda 12

12.00 – 18.00

Kvest-mäng „Tunnen Sillamäe linna"

Sillamäe vanalinn.

Start ja finiš Sillamäe kultuurikeskuse juures.

13.00 – 13.15

 

Raamatunäituse „Sillamäe ilukirjanduses"  Sillamäe linna teemaliste luuletuste ja juttude ettelugemine

Kalda raamatukogu

Kalda 12

14.00 – 14.30

Huvi- ja noortekeskus Ulei programm „Pärituult purjedesse!"

Pealava (Mere pst)

14.30 – 14.45

Linna –ja merepäevade avamine

Pealava (Mere pst)

14.45 – 15.30

Sillamäe Kultuurikeskuse kollektiivide ja koori „Slavjanotška" (Sindi linn) esinemine

Pealava (Mere pst)

15.00 – 21.00

Noorteprogramm „Merekapsas"

Tantsuplats (Linnapark)

15.30  – 16.30

Teater „Teine taevas" Aleksandr Puškini näidend „Muinasjutt papist ja tema sulasest Baldaast"

Linnapark

16.00 – 18.00

Ansambel „Meremees"

 

Pealava (Mere pst)

16.00 – 18.00

Töötoad, atraktsioonid, konkurssid

Territoorium pealava kõrval

(Mere pst)

16.45 – 17.15

Merestiilis kostüümide esitlus „Mere tähed"

Pealava (Mere pst)

18.00 – 18.30

Mänguprogramm „Meri imed"

Pealava (Mere pst)

19.00 – 20.00

Teater „Teine taevas" Aleksandr Puškini näidend „Muinasjutt papist ja tema sulasest Baldaast"

Teater „Teine taevas" (Valeri Tškalovi tn 25)

21.00 – 23.00

Disko

Tantsuplats

(Linnapark)

21.00 – 23.45

Ansambel „VIA Baltika"

 

Pealava

(Mere pst)

21.45 – 22.00

Laulab Vladislav Odintsov

Pealava

(Mere pst)

22.45 – 23.00

Laulud Sillamäe linnast

Pealava

(Mere pst)

 

01. juuli

 

10.00, 11.30

Ekskursioon sadamasse

Väljasõit

M. Rumjantsevi 4

10.00 – 10.45

(registreerimine)

              11.00

(start)

Rattaralli XVIII

Sillamäe-Pimestiku-Sillamäe.

Start päästejaamast

 

12.00 – 17.00

Tänavakohvikud, tasulised atraktsioonid

Territoorium pealava kõrval, Kalda tänav

12.00 – 17.00

Pildistamine (fotostuudio)

Mere pst

12.00 – 12.45

Sportlaste etteasted

12.00 - iluvõimlemine

12.15 - taekwon-do

12.30 - aeroobika

Pealava

(Mere pst)

12.00 – 13.30

Tänavakorvpalli võistlused

Mere pst

12.00 – 15.00

Labürint

Mere pst

12.45 – 12.55

Kuunari meeskonna tervitus „Nadežda"

Pealava

(Mere pst)

12.45 – 17.00

Mänguprogramm „Meri imed"

Pealava

(Mere pst)

13.00 – 13.45

Estraaditantsustuudio „Extemp" (Tallinn)

Pealava

(Mere pst)

13.00 – 14.30

Jalgvõrkpalli võistlused

Mere pst

13.45 – 14.30

Akordionist Viktor Tarasov

Pealava

(Mere pst)

15.00 – 17.00

Ansambel „Apelsin"

Pealava

(Mere pst)

15.45 – 16.00

Köieveo võistlused

Mere pst

17.00 – 18.00

Ansambel „Elina Born Band"

Pealava

(Mere pst)

 

Kavas võib esineda muudatused.

Lisainformatsioon www.sillamae.ee

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.