« Tagasi

Päästeamet: Algab Päästeameti veeohutuskampaania, „Hoia Silm Peal“

14. mail algab Päästeameti veeohutuskampaania. Selle aastase kampaania põhisõnumiks  on „Hoia Silm Peal", mis kutsub inimesi üles koduses keskkonnas olevaid ohte märkama, oma lähedastel silma peal hoidma ning seeläbi võimalikke õnnetusi vältima.

Tihti arvavad inimesed, et enamik uppumisi toimub ujumise ajal. Päästeameti ennetustöö osakonna ekspert Mikko Virkala tõi välja, et Päästeameti statistika näitab, et viimastel aastatel on koguni pooled uppumised olnud seotud hoopis kukkumistega ning leidnud aset koduses keskkonnas. „Väikelastega juhtus mullu kolm rasket veeõnnetust. Nad kõik uppusid koduses keskkonnas, kui olid jäetud vaid hetkeks järelevalveta," sõnas Virkala. Peaaegu kõik koduses keskkonnas toimuvad veeõnnetused on ennetatavad. Selleks on aga vaja ümbritsevaid ohte teada, märgata ja vajalikud abinõud kasutusele võtta.

Kõik veeohutusega seotud nõuanded ja info on kokku koondatud lehele www.veeohutus.ee . Hoia silm peal ka Päästeameti Facebooki lehel https://www.facebook.com/paasteamet/ .Vaata Veeohutuse kampaaniaklippi siit - https://www.youtube.com/watch?v=oHSiGqvzaQM

 

PÄÄSTEAMET

Kommunikatsiooniosakond

 

Riin Oeselg

pressiesindaja

+372 628 2058 | +372 5108474 (434)
riin.oeselg@rescue.ee

Raua 2 | 10124 Tallinn

www.paasteamet.ee

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.