« Tagasi

Seiklussari Ace Xdream avab hooaja Sillamäel

29. aprill toimub Sillamäel seiklussarja Ace Xdream I etapp ja linnas on ringi liikumas palju seiklussportlasi. Ace Xdream on seiklusvõistlus, mille käigus kolmeliikmelised võistkonnad hakkavad maastikult otsima kontrollpunkt, liikudes rajal jalgsi, ratastel ja kanuuga. Lisaks sellele ootavad lahendamist ka erinevad lisaülesanded, mis panevad proovile osalejate nutikuse, osavuse või füüsilise võimekuse.

 

Sellel hooajal 15. juubelihooaega tähistav Xdreami sari on Ida-Virumaal toimunud korduvalt ka varasemalt ja võistluse üheks eripäraks on see, et liikutakse mööda Eestist ringi ning samasse kohta tullakse tagasi alles väga paljude aastate möödudes. Viimati toimus Xdreami võistlus Ida-Virumaal kaks aastat tagasi Narvas.

"Sillamäe on meile seiklusvõistluse korraldamise kohana huvi pakkunud juba aastaid, kuid ootasime ära uue liiklussõlme valmimise, et saaksime kasutada võistlusmaastikut ka teisel pool maanteed," sõnab võistluse peakorraldaja Sten-Eric Uibo.

"Meie võistlusel on kolm erineva raskusega rada ja kõige lihtsamal C-rajal saavad hakkama kõik, kes natukenegi on spordiga elus kokku puutunud. Osalejal endal peab olema jalgratas ja kiiver, muu varustuse saab korraldaja käest," jätkab Uibo.

 

Vaata lähemalt võistluse kohta: www.xdream.ee

 

Narva Ace Xdream video leiab siit: https://www.youtube.com/watch?v=6BaiweVfXYU

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.