Linna- ja Merepäevad 2019

Festivali uudised

« Tagasi

LINNA- JA MEREPÄEVADE PROGRAMM

28. juuni

11.00 – 11.15

Pidupäeva rongkäik

Mere pst

 

11.00 – 16.00

Avatud uste päev sotsialismi muuseumis

Sillamäe Kultuurikeskus (Kesk 24)

 

11.00 – 18.00

Svetlana Kovalskaja fotonäitus „Merelinn Sillamäe"

Sillamäe raamatukogu (Kalda 12)

 

11.00 – 18.00

Avatud uste päev Sillamäe muuseumis

Heategevuslik laat „Soovin aidata!"

Sillamäe muuseum

 

11.00 – 18.00

Avatud uste päev Ukraina kaasmaalaskonna „Vodograi" esinduses

 

11.20 – 11.25

Tantsu äkkeetteaste «Tantsivad kõik!»

Keskväljak

 

11.30 – 12.30

Laste kontserdiprogramm „Meie noored talendid"

Konkursid ja auhindade loosimine

Keskväljaku lava

 

12.00 – 12.30

Registreerimine ekskursioonidele Sillamäe sadamasse 30. juunil

Linnavalitsuse hoone ees (Kesk 27)    

 

12.00 – 15.00

Maanteeameti ning Politsei- ja Piirivalveameti tehnika näitus ja sellega tutvumine  

Kultuurikeskuse parkla

 

12.45 – 13.15

Uute linnakodanike ja nende vanemate õnnitlemine

Keskväljaku lava

 

13.15 – 14.45

Huvi- ja noortekeskuse „Ulei", Valgevene ja Venemaa loominguliste kollektiivide kontserdiprogramm

Keskväljaku lava

 

13.30 – 14.00 / 14.30 – 15.00

Ekskursioon Sillamäe Linnavalitsuse hoones

Linnavalitsuse hoone (Кesk 27)

 

15.00 – 18.00

Noortekeskuse ESN kontserdiprogramm

Keskväljaku lava

 

18.00 – 20.00

Linna- ja merepäevade avamine

Tanja Mihhailova kontserdiprogramm (sissepääs kutsetega)

Sillamäe Kultuurikeskus (Кesk 24)

 

18.00 – 22.00

Noortekeskuse ESN kontserdiprogramm

Motoparaad

Esineb «ОльгаклёшЪ»

Keskväljaku lava

 

22.00 – 23.00

ESN noortedisko

Keskväljak

 

 

29. juuni

11.00 – 16.00 

Avatud uste päev Sillamäe muuseumis

Heategevuslik laat „Soovin aidata!"

Sillamäe muuseum (Kajaka 17a)

 

11.00 – 22.00

Tasulised atraktsioonid

Kultuurikeskuse ja hotelli „Krunk" juures

 

12.00 – 12.30 

Jalgrattafestival

Viktoriin

Keskväljak

           

12.00 – 18.00

Kvesti mäng "Tunnen Sillamäe linna"

Sillamäe vanalinn

Start ja finiš Kultuurikeskuse juurest

 

12.00 – 18.00

Avatud uste päev sotsialismi muuseumis

Sillamäe Kultuurikeskus (Кesk 24)

 

12.30 – 13.00 

Virgutav võimlemine Valgevene tantsukooli «Дзiва-дэнс» ansambliga

Keskväljaku lava        

 

13.00 – 13.30

Vene poeesia „hõbeajastu" luuletaja Konstantin Balmont`i mälestuspingi pidulik avamine

Sillamäe raamatukogu (Viru pst 26)

 

13.15 – 13.50

Meelelahutus- ja teaduskeskuse „AHHAA" programm

Keskväljaku lava

           

14.00 – 14.30

Muusikaline tervitus Linnavalitsuse hoone rõdult ja linna sünnipäeva tervitused linna juhtidelt

Linnavalitsuse hoone rõdu ja keskväljaku lava

 

14.30 – 15.45

Sillamäe Kultuurikeskuse loominguliste kollektiivide kontsert

Keskväljaku lava

 

14.30 – 16.30

Töötoad „ Käsitöö suveniirid"

Kultuurikeskuse parkla

 

15.00 – 16.00

Teatri „Teine taevas" etendus «День War-eнья»

Linnapark

 

16.00 – 17.00

Valgevene kollektiivi «Дзiва-дэнс», Venemaa kollektiivi «Белые Росы» ja «Золотые погоны» kontserdiprogramm

Keskväljaku lava

           

17.00 – 18.00

Laste mängu- ja spordiprogramm

Mere pst

 

18.00 – 19.00 

Koit Toome kontsert

Keskväljaku lava

           

19.00 – 19.30 

Võistlus „Täpne vise"

Mere pst trepp

 

19.00 – 20.00

DJ meistriklass "Disko tähed"

Kultuurikeskuse põhjapoolne majatrepp

 

19.00 – 20.00

Teatri „Teine taevas" etendus „Teine lask"

V.Tškalovi tn 25 hoone teatrisaalis

 

20.00 – 23.00

Antsambel „Everest"

Keskväljaku lava

           

20.45 – 21.00 / 21.45 – 22.00

DJ SimonRed

Keskväljaku lava        

 

30. juuni

10.00 / 11.30  

Ekskursioonid Sillamäe sadamasse

Väljasõit M.Rumjantsevi tn 4 maja juurest

 

10.00 – 10.45

Registreerimine jalgrattarallile

11.00

Jalgrattaralli

Start päästekomando (Kesk 1A) juurest

 

10.00 – 13.00

Laste jalgpalliturniir

Spordikompleksi „Kalev" kunstmuru jalgpalliväljak

 

11.00 – 16.00

Jalgrattafestival

Jalgrattamatk Sillamäe – Narva-Jõesuu

 

12.00 – 13.00

Autode vigursõidu demonstratsioon

Spordikompleksi „Kalev" parkla

 

12.00 – 12.15

Sportlaste etteasted (taekwon-do)

 

12.00 – 14.00

lauatennis ja käsipalli võistlused

 

13.00-13.30

Footvolley

Spordikompleksi „Kalev" väljak

 

12.15 – 15.00

Meelelahutus programm, konkursid, auhindade loosimine

Spordikompleksi „Kalev" lava

 

13.00 – 14.00 

Rulluisutamise meisterklass

Spordikompleksi „Kalev" skeitpark

 

14.00 – 15.00 

Jäähoki murul

Spordikompleksi „Kalev" juures

 

14.00 – 16.00 

Tänavakorvpalli võistlused

Spordikompleksi „Kalev" parkla

 

 

Programmis võib esineda muudatusi

Info laada korraldamise kohta: +372 51 338 42


TOETAJAD: