« Tagasi

Eelinfo 15.12 - 21.12

Kellaaeg

Kuupäev

Koht

Esmaspäev, 15. detsember

09.00

Linnamajandus- ja arenguvaldkonna infotund

Volikogu saal

10.00

Linnavalitsuse töökoosolek

Volikogu saal

11.00    Linnapea elanike vastuvõtt  
11.00    Haridus-ja kultuuriosakonna juhataja Katrin Tamme külastab Sillamäe Gümnaasiumi Sillamäe Gümnaasium
13.00    Linnajuhtkond on kutsutud  AQUAPHOR-i (Westaqua-Invest OÜ) Narva filtritehase ametlikule avamisele Narva
14.00    Haridus-ja kultuuriosakonna juhataja Katrin Tamme külastab lasteaia Pääsupesa Lasteaed Pääsupesa

17.00

Aselinnapea Eevi Paasmäe ja haridus-ja kultuuriosakonna juhataja Katrin Tamme osalevad muusikakooli jõulukontserdil

Muusikakool

 

 

 

Teisipäev, 16. detsember

9.00    Aselinnapea Eevi Paasmäe korraldab sotsiaaleluruumide komisjoni koosoleku  
10.00    Haridus-ja kultuuriosakonna juhataja Katrin Tamme külastab lasteaia Helepunased Purjed Lasteaed Helepunased Purjed

12.00

Arenguosakonna spetsialist Anton Makarjev osaleb „Ettevõtliku kooli" programmi jõulukoolitusel

Mäetaguse

14.30    Volikogu esimees Jelena Koršunova osaleb Sillamäe Kutsekooli nõukogu koosolekul. Sillamäe Kutsekool

16.00

Sillamäe Linnavolikogu istung

Volikogu Saal

18.00

Aselinnapea Eevi Paasmäe osaleb kuldpulmapaaride austamise üritusel

Sillamäe Kultuurikeskus

 

 

 

Kolmapäev, 17. detsember

13.00

   Volikogu esimees Jelena Koršunova ja linnapea Tõnis Kalberg osalevad Ida-Viru Maavanema ja omavalitsuste juhtide töökoosolekul

Jõhvi

13.00    Haridus-ja kultuuriosakonna juhataja Katrin Tamme külastab lasteaia Jaaniussike Lasteaed Jaaniussike

17.00

Aselinnapea Eevi Paasmäe on kutsutud Tallinna linnapea vastuvõtule Raekotta

Tallinna Raekoda

17.00

UJUMINE: Jõuluvõistlus "Kuusepuu vee peal"

Ujula

Neljapäev, 18. detsember

10.00

Linnavalitsuse istung

Volikogu saal

14.00

Linnajuhtkonna traditsiooniline aastalõpu tänuüritus

Sillamäe Kannuka Kool

Reede, 19. detsember

10.00

Tarbijakaitseameti peaspetsialisti vastuvõtt linnavalitsuses

Sillamäe Linnavalitsus

10.00

SAALIJALGPALL: Lasteturniir "Sillamäe Winter Cup 2014

SK Kalev

Laupäev, 20. detsember

15.00

KORVPALL: Eesti MV, Liiga 2 Sillamäe Molycorp - KK Hito Jõhvi

SK Kalev

9.00

TAEKWON-DO: Jõuluvõistlused

SK Kalev

10.00

SAALIJALGPALL: Lasteturniir "Sillamäe Winter Cup 2014

SK Kalev

20.30

SAALIJALGPALL: Eesti MV, 1 liiga Sillamäe Molycorp - S. Rantipol

SK Kalev

Pühapäev, 21. detsember

10.00

SAALIJALGPALL: Lasteturniir "Sillamäe Winter Cup 2014

SK Kalev

 

27.11-14.01

 Näitus: „Ingel"

Tškalovi 25

 NÄITUS: „Talvefantaasia

Ulei

 Fotonäitus "Eriline kõla"

Sillamäe Linnavalitsus