6/26/14

Nimi

Vastuvõtuajad

Jelena Koršunova

Iga esmaspäev, kella 13.00 – 16.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 212.

Eelregistreerimine tel  392 5700

Valeri Abramovitš

Kuu esimene esmaspäev, alates kella 12.00,

aadressil Juri Gagarini tn 15a-31.

Eelregistreerimine tel 55532161

Aleksandr Bondartšuk

Kuu teine teisipäev, kella 13.00-14.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Eelregistreerimine tel 3925 721

Galina Burkova

Kuu teine neljapäev, alates kella 14.00,

aadressil Ranna tn 3.

Eelregistreerimine tel 392 4364

Aleksandr Bõstrjak

Kuu teine teisipäev, kella 13.00-14.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Eelregistreerimine tel 3925 721

Monika Feofanova

Kuu viimane tööpäev, kella 10.00 – 12.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Eelregistreerimine tel 3925 721

Araik Karapetjan

Kuu teine teisipäev, kella 17.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Oleg Kultajev

Kuu teine teisipäev, kella 17.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Valeri Kuznetsov

Kuu iga reede, kella 13.00 – 15.00,

aadressil Valeri Tškalovi tn 1a.

Eelregistreerimine tel 392 5791

Dmitri Lett

Kuu esimene kolmapäev, alates kella 15.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Eelregistreerimine tel 3925 721

 

 

Igor Malõšev

 

Kolmapäeviti, alates kella 9.00,

aadressil Kalda tn 14.

Eelregistreerimine tel 513 3842

Inna Nazarova

Kuu viimane neljapäev, alates kella 15.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Eelregistreerimine tel 3925 721

Juri Nikitin

Kuu esimene esmaspäev, kella 10.00 – 13.00,

aadressil Geoloogia tn 13.

Eelregistreerimine telefonidel 397 4044 või 5819 0790

Andrei Okamantšuk

Kuu teine teisipäev, kella 17.00,

aadressil Kesk 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Gulnara Sidorenko

Kuu teine teisipäev, kella 17.00,

aadressil Kesk 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Mihhail Sokolov

Kuu esimene esmaspäev, kella 15.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Eelregistreerimine tel 3925 721

Igor Suharukov

Kuu teine teisipäev, kella 17.00,

aadressil Kesk 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Valentina Zaharenko

Kuu esimene teisipäev, alates kella 16.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Eelregistreerimine tel 3925 721

Andrei Žoga

Kolmapäeviti, kella 16.00 – 17.00,

aadressil Juri Gagarini tn 25. Eelregistreerimine tel 392 4055

Jevgeni Terentjev

Teisipäeviti, kella 10.00 – 12.00, aadressil Kesk tn 30. Eelregistreerimine tel 5380 7927

Veera Tihhonova

Kuu esimene teisipäev, alates kella 16.00,

aadressil Kesk tn 27 linnavalitsuse hoones, kabinet 119.

Eelregistreerimine tel 3925 721

 

Author: TANEL SÄRGAVA